Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

alınık 250cc - 350cc commuter/naked

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar,
    öncelikle hepinize merhaba, ben buralarda yeniyim, buda ilk mesajım. yarışmaya ankara dan katılıyorum.

motosiklet sevadasına kapıldığımdan kelli, 15 gündür uygun birşey arıyorum. uygun birşey dediğim:
    - 250cc -350cc motoru olsun, 2 silindir olsun
    - uzun yola çıkabileyim
    - 140 üzeri hız yapsın
    - iskeleti ve yürüyeni olsa yeter (teker, far, koltuk vs istemez)
    - zırt bırt zorun çıkarmayan bir motor olsun (iskelet ayrı, motor ayrı oluyor mu bilmem) motoru iyi olsunda yeter, honda yamaha vs.
    - tip olarak klasik commuter/naked/touring karışımı hafif bobber birşey yapmak istiyorum
    - rahat sürüşü ve oturuşu olsun, abuk chopperlar gibi şekilden şekile girmeyeyim yani
    - aslında sürüşü oturuşu rahat, nakeddan çevirme bir bobber düşünüyorum. vintage motorlar hoşuma gidiyor

tüm bunların ışığında, sizlerden ankarada bana bir yer önermenizi istiyorum. muhtemelen hurdaya çıkmış olacak, önemli değil. abuk subuk ostim tarsı insanı arkadan dürtmeyen bir yer olursa sevinirim. zira bu akıllı geçinip, kalnaları salak zanneden tipler beni ziyadesiyle asabi yapıyor. şimdiden teşekkürü bir borç bilirim, sağlıcakla

not: karalama veya aşırı övme tarzı değilde bilgi üzerine yorumlar benim için önemlidir, zira sayısal bir insanım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Hosgeldiniz, anladigim kadariyla 350 twin sport bir jawa aradiginiz motor. Ancak uzun yolda eski teknolojiye sahip bir motor oldugu icin sisme durumlarini bu motorlari kullanmis arkadaslar aciklarsa daha iyi olur.

Yeni modeller illa ki vardir ancak onlarla da klasik bir goruntu elde etmek pek kolay olmaz.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    aradıgınız motor inazuma

error-04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs1100 dragstar , venox 250
    venox öneririm sürüş pozisyonu chopperlardaki gibi değildir daha dik ve kontrollü bir oturuş var daha yeni 1200 km yol yaptım 2 kişi 140 gördük titreşimde çok çok az v2 su soğutmahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasit...26562826/detay

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Harley-Davidson a özel sipariş verir gibi olmuş kriterler..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

, yahu sorma ZümeR, tam harley değil ama, benim aradığım indian özel sipariş, makinada şu http://www.indianmotorcycle.com/en-u...t-wildfire-red
    tabi fiyat biraz düşündürücü 10000 $ amerikada, türkiyede 15000 $ olur herhalde.

o yüzden bende bir hyosung gv 250 alıp http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23957340/detay , modifiye etmeye karar vermiştim.

ama error-04 un önderdiği venox da güzel aletmiş. ama kalitesinden emin olamadım. mesajlar için teşekkürler.

hala ankarada 2. el motorsiklet satan biryer ve motorsiklet hurdalığı arıyorum. your suggestions are appreciated ;)

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı romulous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,
    öncelikle hepinize merhaba, ben buralarda yeniyim, buda ilk mesajım. yarışmaya ankara dan katılıyorum.

motosiklet sevadasına kapıldığımdan kelli, 15 gündür uygun birşey arıyorum. uygun birşey dediğim:
    ......
    Arkadaşım selamlar,
    Konuyu hortlatıyorum ama ne yaptın diye merak ettim.
    Ben de benzer bir arayış içindeyim. Şu anda bana en yakın duran fikir Benelli TNT 250

Motosikleti
    4. motor Honda
    Tarif ettiğin motor Suzuki inazuma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler