Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2005 Model CBF 250 19027KM - 3500TL ALINIR MI?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Arkadaşar bugün İskenderun'da dumlupınar mahallesinde bir motosiklet satıcısının yanına gittik arkadaşım ikinci el motosiklet alacaktı. Neyse etrafa bakındım ilgimi çeken motosiklet yoktu sonra gözüme kırmızı bir CBF çarptı kontağı çevirdim km'ye baktım 19027 yazıyordu bu km doğru mu dedim evet dedi doğru inanamadım kaç model dedim 2005 dedi motosiklette temizdi zaten makine kısmına falan baktım sıkıntı yok çalıştırdım tek seferde çalıştı marş butonuna dokunur dokunmaz, lastikler yeni muayenesi yeni yapılmış. Benim motosikletin üstüne 500 istiyor adam pazarlık yapmadım yarın gelecem motoru alıp servise gösterecem al götür sıkıntı yok dedi adam motosiklete güveniyor temiz diyor ama fiyat bana düşük geldi km ise inanılacak gibi değil benim motosiklet 2012 model olmasına rağmen ve üniversitedeyken yatıyordu kullanan olmadı ona rağmen 14bin küsür şuan bu motor nasıl olurda 19027 km yapar sadece 10 yılda. Motosiklet aşağıda fotoğraflarda gördüğünüz gibi temiz sadece sol kapakta ufak bir çatlak sağ kuyruk kısmında ufaktan bir sallantı aşırı değil ve kuyruk kısmında klipsle tutturmuşlar oda sorun teşkil etmez onun dışında yatma olmadığı belli gidon topuzları manetler depo vs çiziksiz ama motosiklet Adana plaka "01 AZF 35" Adana pek güvenilir gelmiyor bana acaga borcu vs. var mı motosiklet temiz mi takasa girmeli miyim şüpheliyim sizce alınır mı Arkadaşlar ve motosikletin emniyet tarafından trafikten vs. temiz olup olmadığını veya çalıntı olmadığını nasıl anlarız acaba. Babam şasesi falan farklıdır bulaşma dedi ama gerçekten temizse kaçırmakta istemiyorum ne yapmalıyım.

Adam al motoru götür istediğin yere göster dedi.

Arkadaşlar uzun oldu biraz ama lütfen bu gece bana yardımcı olur musunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    Niye olmasın kardeşim benim cbr 250r 2012 model 2.5 senede daha 5050 km oldu. Zaman olmayınca binemiyorsun bazen. Hatta oyleki binemedikce sinir oluyorsun ve en sonunda satılığa cikariyorsun. Yani demem o ki olur. Hadi km orjinal değil diyelim hatta üstüne makinada masraf var diyelim o paraya yine alırım kazalıda olsa alır zamanla yaptırılır. Tabi bu benim kişisel fikrim. Çünkü artık bu paralara Çin malı vermiyorlar

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı yns_cbn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye olmasın kardeşim benim cbr 250r 2012 model 2.5 senede daha 5050 km oldu. Zaman olmayınca binemiyorsun bazen. Hatta oyleki binemedikce sinir oluyorsun ve en sonunda satılığa cikariyorsun. Yani demem o ki olur. Hadi km orjinal değil diyelim hatta üstüne makinada masraf var diyelim o paraya yine alırım kazalıda olsa alır zamanla yaptırılır. Tabi bu benim kişisel fikrim. Çünkü artık bu paralara Çin malı vermiyorlar
    Çalıntı mı acaba bir katakulli var mı diye korkuyorum çünkü geçenlerde bir araba satışı yaptık arabanın 1 hafta sonra pert olduğunu öğrendik 5bin tl zararla sattık bunda da öyle bir şey olsun istemiyorum honda servisine götürsem motorda bir katakulli olup olmadığını anlarlar mı acaba. çünkü internette araştırdım 35000 km olan bile 4750TL

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    Tabii bi baktir sende ruhsatini al motorda Şase numarasına kadar iyice bi incele. Şayet motorda bi alicengiz yoksa bence çoook mantıklı bir alış veriş. 3500 e bugün anca mondial Drift alabiliyorsun.

Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Alıntı yns_cbn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii bi baktir sende ruhsatini al motorda Şase numarasına kadar iyice bi incele. Şayet motorda bi alicengiz yoksa bence çoook mantıklı bir alış veriş. 3500 e bugün anca mondial Drift alabiliyorsun.
    Ruhsatı alıp emniyete gitsek bakarlar mı acaba.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Çalıntı görünmüyor aralık ayında değişmiş sahibi.
    Plaka No
    01AZF35
    Marka
    HONDA
    Model Yılı
    2005
    Ruhsat Tarihi
    03/12/2014
    Tescil Birimi
    ADANA
    Cinsi
    İki Tekerli
    Renk 1
    KIRMIZI
    Renk 2

Çalıntı mı?
    HAYIR
    Hak Mahrumiyeti
    YOK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)