Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derby Senda Kullanicilari Lütfen Okuyun.

Motovento
    REKLAM ALANI

MERHABA ARKADAŞLAR BEN GEÇENLERDE 2. EL BİR BMW F650 GS ALDIM BİLDİĞİNİZ GİBİ BU AĞIR VE ENDURO BİR MOTOR BENDE BUNU GARAJIMDA TUTUP GÜZEL BİR MOTOR DAHA YANİ 50 CC LİK DERBY SENDA ALMAK İSTİYORUM EĞER DERBY SENDA KULLANIYORSANIZ BİLGİ) VERİN VE TEKNİK ÖZELLİKLERİNİ YOLLAYIN (tuningturgay@gmail.com) TEŞEKKÜRLER.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.

Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler