Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Mondial 125 KT

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaslar forum a ilk mesajim ben 125 KT almak istiyorum ama tam bir karar veremedim bu motoru kullanlar varsa nasil bir motor bilgi almak istiyorum? Saygilar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    keskinh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZealSun 125 GY
    motor güzel yalnız biraz titreşim var o da rodajdan sonra düzelir diyorlar şimdiye kadar herhangi bir sorun çıkmadı

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Hocam bende bayadır KT 125 leri arastırıyorum. Sonuç olarak Motor Max. 120 Km/Saat görüyor, vibrasyondan dolayı, sık sık civataları kontrol edip, sıkacaksın, 2500 km de bir w10-40 ile yağını değiştireceksin, bujisini orjinal ebat dışında değiştirmeyeceksin. şimdilik bulduğum öneriler bunlar bende arastırmaktayım. Sahiplerinin hepsi memnun bu motordan. kötüleyen görmedim daha

Gercekten Hos bir motor ama 1.788 iken 2.020 tl oldu ötv maffetti ben alacaktim simdi almaya karar verdim 2 renk cikiyor galiba bordo ve siyah hengisini alsam

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    sakına bordosunu alma siyahını al bordosu çok iğrenç duruyor

KARAKARTALIZMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125

ankaradan satılık 125 kt

2006 sonu 2000 kmde satılık 125 kt koruma demiri + arka çapır çanta garantisi devam ediyor.aozel@hotmail.com 1900 ytl
    tlf:0537 897 97 68

Arkadasım 2006 model Mondial 1400 km de tertemiz hatasız Bir KT 125 im var almak istersen görüşelim..

05552867764

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125

Ankaradan Kt 125

2006 model kt 2000KMDE AXES VEYA VORLD KREDİ KARTNA TAKSİT OLUR,1900 YTL SATIŞ VERİLMEK ŞARTIYLA.TLF:0537 897 97 68
    mail:kartal979@mynet.com

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125

uzaktan çalıştırma stop alarm

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    on numara bi motor hiç gaz kesmeden 312 km yol yaptım tık yok kesinlikle tavsiye ederim benimki 100 km de 2,7 lt felan yakıyor ve maxımum 105 km hız yapıyor orjınal dişli ile 120 yi görebileceğini pek sanmıyorum şişme sorunu felan kesinlikle yok orjinal lastikleri çok adi.

seLam ArkadasLar Bende de kt 125 Var siyah Ben gecen sene aLdım markadan doLayı cok korktum ama aLdim motor cok guzel ama biraz titreme var o da belli bir yol aldıktan sonra motor ısındıktan sonra gecıyo Benim almamla beraber cevremdekıler de aldılar ve su anda 8 tane arkadasım aldı ama hepsı ıyı cıkmıyo bazılarında tıtreme fıLan fazLa oLuyo ama guzeL motosıkLet

arkadasLar Ben sıze bişi soracam TVS nin APACHE die bi motosikLet cıkarmıs Ve cok hos bi motor kuLLandımda cok hosuma gitti fakat gozum yukseklerde 250 cc lik motolarda APACHE hakkında biLgisi oLanlar cvp yazarsa sevinirim şimdiden tskLer

satılık 125 kt var benımde daha 1 ay oldu trafıge cıkalı ama 2006 model 2000 km de sadece ıse gelıp gıderken kullandım hıc bı sorunu yok kazasıda maddıyattan satıyorum bursada motorum fiyat:1750 ytl

Motosikleti
    RAMZEY WOLF var ama İNŞ. 125 KT yada 100'lük birşe
    arkadaşalar 125 KT almayı düşünüyorum 125 KT si olupta satmayı düşünen arkadaşlara sesleniyorum ben bu motordan almayı düşünüyorum siz neden satıyosunuz bu motorlarda bir kusurmu var benimde fazla bir bilgim yok bu motorlar hakkında cvp yazarsanız iyi olur teşekkürler... ((( cadde 43 ))) GEDİZli

çin malına bulaşma kardeş sakın hata yapma 2. el bi japon al ama çin alma kymco falan bak hem uygun hem kat kat iyi kaliteli sonra dua edersin.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı wrangler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malına bulaşma kardeş sakın hata yapma 2. el bi japon al ama çin alma kymco falan bak hem uygun hem kat kat iyi kaliteli sonra dua edersin.
    2. el japon alacağıma sıfır çin alırım neden hala kotuluyorsunuz kardeşim kt cok kalteli bence belki senin yapmadıgın kadar km yaptım tık yok ust uste 2 sene 1000'er km yaptım hiç sorun yok

Alıntı 598aykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalar 125 KT almayı düşünüyorum 125 KT si olupta satmayı düşünen arkadaşlara sesleniyorum ben bu motordan almayı düşünüyorum siz neden satıyosunuz bu motorlarda bir kusurmu var benimde fazla bir bilgim yok bu motorlar hakkında cvp yazarsanız iyi olur teşekkürler... ((( cadde 43 ))) GEDİZli

kardeş dusunmeden al derim sana mondial diğer markalara benzemiyor özellikle kt bende satmayı düşünüyorum ama sırf büyütmek için yanlış anlam motorda bişey olduğundan değil
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el japon alacağıma sıfır çin alırım neden hala kotuluyorsunuz kardeşim kt cok kalteli bence belki senin yapmadıgın kadar km yaptım tık yok ust uste 2 sene 1000'er km yaptım hiç sorun yok

o senin görüşün bu da benim görüşüm kötülediğim falan yok allah kaza bela vermesin kullanmayada dwm et inşallah motorunu

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    RAMZEY WOLF var ama İNŞ. 125 KT yada 100'lük birşe

.................................................. ................

VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER... AMA BEN YİNEDE KARAR VEREMEDİM

Motosikleti
    Artık Yok
    evet motor bu fiyata iyi bir motor bende kullanıyorum 8000 km deyim kullanım kulavuzunda 20/50 öneriyor ben castrol 15/40 kullanıyorum civataları kontrol etmek lazım sık sık yüksek devirlerde arka ayaklık çok fazla titriyo ve arkada oturanlar isyan 80-90 dan sonra ön ayaklıklarada bariz şekilde titreşim geliyor ama parçaları ucuz temiz kullanılırsa kullanıla bilecek bir motor ama scootrları yaramaz sakın bulaşma derim...

Motosikleti
    Artık Yok
    Motorumu satıyorum Hr şeyiyle ilgilenen arkadaşlar için Linki

http://www.sahibinden.com/motor_pant...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler