Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mondial 125 KT

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arklar ılk mesajım buyuk ıhtımalle son olmuycak ıkı gun once bır 125 kt aldım sıfır motor son hız 85 goruyo baska tık yok ılerleyen zamanlarda açılırmı yapılması gereken bısı varmı 120 gorurmu ? sımdıden tsk edıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    arkadaşım yeni aldığını söylüyorsun ve son hız denemesi yapıyorsun olmayacak bişey motoru 1000 km sıkıştırmadan rodaj süresini tamamla sonra 1000'lik bakıma sok ayarlar yapılsın son olarak orta dişliyi 16'lı taktır çekişten belli belirsiz düşüyor ama hızda artış olduğunu göreceksin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

tdi0m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX-6 R 636 2008 , Mondial 125 KT
    Merhaba motorcular bende artık bi kt sahibiyim motorumu yaklaşık 1 ay önce sıfır olarak aldım motor açıldı ve hızı 107-110 yapıyor rahatlıkla ama tek sorunum var oda 2. vitese geçişte biraz takılma olabiliyor bağzen. Bağzı zamanlarda ise 2 ye geçtiğim zaman vitesi boşa atabiliyor acaba bu sorun neden kaynaklanıyor ?

10 numara kardesım valla tek kelıme ben kutahyadan ıstanbula gııttım geldım tık yok sadece zıncır gevsedı hız ve yol uzun o kadar dıorum 10 numara

bır gunde 1000 km yaptım kardesım varsa kotu dıen herseyıne koyarım motorumu ortaya

almak ısteyenlere 10 numara kardesım valla bı gunde 1000 km yaptım kutahyadan ıst gıttım geldım

neden satıosunuz arkadaslar bendede var ama tık yok motorda bır gunde 1000 km yaptım sadece zıncır gevsedı hızdan baska bısey yok

neden satıosunuz arkadaslar bendede var ama tık yok motorda bır gunde 1000 km yaptım sadece zıncır gevsedı hızdan baska bısey yok

benım uc dort gun de attıgım mesajlar bı gunde atmıs gıbı cıkıo yaa benden baska gıren yoku buraya

arkadasın bırı 120 gorurmu yasmıs ben motoru aldıgımın ucuncu gunu gordum 110 ama canını cıkardım dostum depo depo benzın harcadım lıtre dıl haa sımdı 5000 e gelıo canavar gıbı dort ksıs bındıgım gunler bıle oldu

1000

mıllet bende ole bı kt var anlatamamyaa bır gunde 1000 km yaptım hala tık yok

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı DA 822 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah ya walla helal olsun.kaç yapıo hocam senin makina
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    tabanway 1000
    çok Niyetlendim Ama Hiç Nasip Olmadı Mondialin En şekilli şemalli Motoru Oldukcada Dayanıklı Ve Ekonomik Yakıt Sarfiyatı Ama Ne Yaparsanız Yapın Tek Silindir Titreşim Engellenmez

125 kt hakkında bildiklerim

125 kt mondialin bir markası mondiallerde çok arıza çıkarıyor ama motorun tipi çok güzel tam bir gezme motoru ama tabiki tipine bakmicaz çünkü tipi bizi yoldan kurtarmaz bu motorun yolda arıza yaparbilir yaptığındada parçasını bulmak zor tabii ki diğer motorlarda arıza yapabilir ama bu onlara göre daha çok arıza yapıyor biliyorum tabii ki sizleri yanıtmış olmayayım bazı arkadaşlar ben kullananlara sordum tavsiye ediyor diyor ama kim motorunu kötüler ki bende olsam kötü yanı olsa bile istemesekte bazı kötü yanlarını söylemeyebiliriz ama ben sizlere bildiğimi aktarıyorum gerçek budirki bende bu motoru kullanmadım ama biliyorum bende bu motoru almak istiyordum almadan araştırmak istedim araştırdım bu sonuçları çıkardım birazda kendi fikrimi kattım bu motor çok dayanmaz ama kendi sınıfına göre iyi bir motor yakıtı tipi güzel bir motor mesela bu motoru aldığında lastiklerini bujisini değiştirmek zorundasın çünkü hemen bozuluyor buda bişey değil 80 km geçtiğinde titreşim fazlalaşıyor buda sizlerin kaza bela yapmanıza sebeb oluyor titreşimden dolayı rahatsız olursunuz gaz teli çabuk kopuyor. benim söylemek istediklerim bu kadar ama sizleri yanılmış olmayayım alacaklara söylemek istediğim bir kaç bilgi

http://www.gshasan28.tr.gg
    sitesine girip bu motor hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
    forum.tr ve siteye ücretsiz üye olarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
    umarım sizlere yardımcı olmuşumdur ne mutlu bana..

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    senin niyet belli oldu arkadaşım tamaman reklam

hiç binmedim diyorsun ve yorum yapıyorsun ne biliyorsun bende yok ama ben bindi sattım çünkü tazr değşiklikiği bence çoğu çin malına 100 basar ama aynı katogori yani oda bi çin

titreşim her 125'lik alette var bak honda cbr125 kullanıyorum ondada var neden tek silindir o yuzden alanlara ben tavsiye ederim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

tavsiye ederim

mondial 125 kt bence süper bir motor yakıt konusunda da cok cimri ben hiç durmadan 200 km yaptım tık demedi. titreme konusuna gelince belli bir zamandan sonra kesiliyor. ihtiyacattan dolayı satacağım almak istersen, 2008 model siyah 2.500 km de korkuluk ve arka ayaklıklar özel olarak yapıldı. parca ve servis garantili 2.000 tl

MOTOR bakımından birazda olsa anlıyorsan elinde anahtar tornavida tutuyorsa bu motor tavsiye edilir fakat ben anlamam diyene uzak dur derim bende kt 125 var ve beni mest ediyor çünki onu ben o hale getirdim

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    ----------------------------------
    edit

Motosikleti
    mz 301 etz
    arkadaşım mondiallerin pek fazla sürat yaptığını duymadım ayrıca çabuk dökülüyor die bayağ duyum aldım inşallah sağlam güçlü ve iyi bir modeldir bence hiç bir yerini kurdalama hani suya bir taş atasın da suyun üstünde bir daire oluşur ve büyür gider ya sende biyerini kurdalarsın tüm motor bölümleri sorun çıkarır demedi deme

agidy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence de Gayet Güzel Motor..

Arkadaşlar bende de var Kt 125 ben gayet memnunum. Nıye dersenız 2007 yılında ikinci el aldım. aldıgımda 5000 km deydı. sımdı 22000 km oldu. bugune kadar lastık hiç patlamadı. Aslında adi lastık cabuk kayıyor ama cok saglam diğer türlüde can sıkıcı bı arıza yasamadım. bir sefer akü değştirdim. bi sefer de cok gerekli olmadıgı halde zincir ve dişlileri takım olarak degıstırdım. ama elı anahtar tutan arkadaslara bıraz daha uygun bı motor. cunku sagını solunu sıkmak gerekıyor bazen. Evet çinli sonucta ama bu fiyata alınabılecek en ıyı motor.
    :)

superkaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ncx700
    3 senedir satamıyodum 2006 nisanda aldıydım 2 kere motor krank kırıp motoru dağıttı
    son dağıttıgınd da yenıden yaptırmak ve aynı şey başıma geleceğinden yattırmadım
    kesinlikle kimseye önermiyorum mondial ve çin malı fiyatına kanmayın .

vergi borcu ve nakit 250 liraya hurda fiyatına sattım ve kurtuldum....

Motosikleti
    BMW KT 125
    valla motoru superkaos arkadaşımızdan alan benim motor(125kt) dan çok memlunum bizzat kendim topladım ama motordan anlamıyorsanız tamirinden felan helede adam gibi dürüst tamirciniz yoksa adamı motordan bezdirirler.(saolsunlar)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:36 ----------

superkaos abime teşekkür ediyorum

Motosikleti
    mondial 125 kt
    arkadaşlar öncelikle merababen 2006 da aldım ve hala kullanıyorum ister inanın ister inanmayın tyag degısımınden harıc hıc servıse gıtmedım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:33 ----------

Alıntı DA 822 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardes senın motor kac yapıyo allasen

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı kerem sencer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle merababen 2006 da aldım ve hala kullanıyorum ister inanın ister inanmayın tyag degısımınden harıc hıc servıse gıtmedım
    Tüm bakım ve onarımlarını, parça değişimlerini kendin yapıyorsan, yağı da sen değiştir hiç servis yüzü görmesin yahu

Motosikleti
    mondial 125 kt
    benim motor 2000 km de yalnız şöyle bi sorun var titreşimi soylemeye gerek yok çünki tek silindir diğersorun ise 100/150 km durmadan giderseniz cok ısınıp stop ediyor ve calısması için 10 dakika belemeniz gerekiyor bu arada benım motor 160km ye çıkıyor ama motor 150cc ye çıkarıldı ve kran ile 3,4,5,vites dişlileri degiştirildi 450 civrı bi para harcadım ama degdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:45 ----------

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm bakım ve onarımlarını, parça değişimlerini kendin yapıyorsan, yağı da sen değiştir hiç servis yüzü görmesin yahu
    zaten yağ değişimi demek rutin bakım demek bakımını yaptırıyorum benım bahsettiğim arıza yada parca sorunu cıkarmadı ama elımden gelır ve ben kendımde ugrasırım arada

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler