Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

an itibariyle cbr 125 aranıyor :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125(2012) aranıyor öm atabilrsiniz
    -Bursa veya Balıkesirden

-10.000 km altı

-2011 model ve üstü (yeni kasa)

honda cbr 125r alıcam arkadaşlar temiz kullanılmış ve kesinlikle kazasız olmalıdır. nakit para alınacak ,özel mesaj atabilirsiniz , pazarlıksız net fiyat yazın arkadaşlar uçuk fiyat istemiyorum. iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İstanbuldan versek Nisan ayı sonunda aldım 4500 de şuan ama sürekli kullanıyorum artıcaktır hiçbir kaza bişey yok sadece her motrda olduğu gibi egzoz korumasında biriki çizik 6500 fiyatı

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:50 ----------

2013 model siyah ilk sahibiym yazmayı unutmuşum

Motosikleti
    Ilgin icin tesekkur ederim oncelikle. , sadece bursa ve balikesirden ariyorum ve 0 km si 7000 tl oldugu dusunulunce daha makul bi fiyat ariyorum model biraz daha eski olabilir , umarim gonlunce alici bulursun

:Dtabiiki nedemek ama dolar kurundaki oynamalardan olacak heralde ki şuan sıfır fiyatı 7300 civarlarında plakası falandı derken 7700-7800 civarında bi fiyata geliyo sıfırı yani 4500 km deki böyle bi motoru daha makul fiyata bulabilceğini sanmıyorum tabii dediğin gibi daha düşük model olabilir ancak. Neyse zaten istanbuldan olmazmış sadece yardımcı olmaya çalıştım umarım sende gönlüne göre bulur cbr cı olursun :D

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    6500 den kapiyi ac 2012 2013 model icin

forzaferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache rtr 150
    Cbr cilari bende bazen anlamakta zorlaniyorum. 0 km fiyatindan yuksek fiyat isteyenler goruyorum motorunda extra olmamasina ragmen.. ins. Sinir hastasi olmadan bulabilirsin aklina yatan bi motor
    srtclkn bunu beğendi.

Motosikleti
    saolasın dostm , aklımdan geçenlere tercüman oldun resmen vaktim bol aylarca bekleyebilirim gerekirse kazık yemektense..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)