Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Deprem Erzakları İçin Yardımcı Arkadaşlar Aranıyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gözünü sevim karıştırma ortalığı bunu shoplamak zor iş değil. ne olursa olsun düşene yardım etmek insanlık borcudur.
    Asayiş berkemal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gözünü sevim karıştırma ortalığı bunu shoplamak zor iş değil. ne olursa olsun düşene yardım etmek insanlık borcudur.
    abi ben de seninle aynı düşüncedeyim de.... ama bir tarafımda gerçekten de öyle diyor....
    haberlerde yardım kamyonlarını resmen yağmalıyorlar....ihtiyacı olanda alıyor olmayan da alıyor...
    ne bileyim youtube da türklerle ilgili güzel bir şey paylaşılır yada güzel bir türkü paylaşılır, bunların hepside orda ortalıgı karıştırmak için bi ton yorum yaparlar....bayram da kızılayın hesabına azda olsa bir miktar para yatıracaktım....onu da yatırmayacagım....

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    abi ben de seninle aynı düşüncedeyim de.... ama bir tarafımda gerçekten de öyle diyor....
    haberlerde yardım kamyonlarını resmen yağmalıyorlar....ihtiyacı olanda alıyor olmayan da alıyor...
    ne bileyim youtube da türklerle ilgili güzel bir şey paylaşılır yada güzel bir türkü paylaşılır, bunların hepside orda ortalıgı karıştırmak için bi ton yorum yaparlar....bayram da kızılayın hesabına azda olsa bir miktar para yatıracaktım....onu da yatırmayacagım....
    İstanbulda bir deprem olsa, bu düşünceyle onların da buraya yardım etmemesi lazım. Şayet istanbulda ne yazık ki oradan daha çok terörist destekçisi grup ve insanlar var.Emin olun asıl istanbula yardım gönderilmemesi lazım Allah korusun bir deprem olursa. Yani onların bir kısmı vatan haini ve bebek katilleri olabilirler, bayrağımıza ve ulusumuza her türlü şeyi utanmadan söyleyebiliyorlar...Ama orada mağdur olan diğer vatandaşlar ne olacak, doğu görevini yapmakta olan memurlarımız ne olacak? Birde bu açıdan bakmak lazım...
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda bir deprem olsa, bu düşünceyle onların da buraya yardım etmemesi lazım. Şayet istanbulda ne yazık ki oradan daha çok terörist destekçisi grup ve insanlar var.Emin olun asıl istanbula yardım gönderilmemesi lazım Allah korusun bir deprem olursa. Yani onların bir kısmı vatan haini ve bebek katilleri olabilirler, bayrağımıza ve ulusumuza her türlü şeyi utanmadan söyleyebiliyorlar...Ama orada mağdur olan diğer vatandaşlar ne olacak, doğu görevini yapmakta olan memurlarımız ne olacak? Birde bu açıdan bakmak lazım...
    o herkesin şahsi görüşü.... özelliklede tv de kamyonu yağmaladıklarını gördükten sonra....
    o memur dediğiniz kesim vergisini de öder (eline geçmeden maaşından kesiliyor) elktriğini suyunu adam akıllı kullanıp, faturasını yatırıyor... ya oraların yerliler...hangileri adam akıllı vergi ödüyor, elektrik su kaçırmıyor....en çok elektrik kaçağı dogu illerinde var...
    onlar kaçırsın ben ödeyim, deprem olsun ben yardım göndereyim onlar yapmalasın.... onların kendilerinden başka düşündükleri yokki...
    öyle olsa gelen yardımları yağmalamazlar, arbede cıkarmazlar.... herhangi bir yerden alış-veriş yaparken satıcıların tipinden-konuşmasından vs nereli oldukları az cok belli oluyor....eğerki dogulu ise hiç bir şey almadan yoluma devam ediyorum....
    keşke bir de hakkariyi-diyarbakırı ters düz etse....

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o herkesin şahsi görüşü.... özelliklede tv de kamyonu yağmaladıklarını gördükten sonra....
    o memur dediğiniz kesim vergisini de öder (eline geçmeden maaşından kesiliyor) elktriğini suyunu adam akıllı kullanıp, faturasını yatırıyor... ya oraların yerliler...hangileri adam akıllı vergi ödüyor, elektrik su kaçırmıyor....en çok elektrik kaçağı dogu illerinde var...
    onlar kaçırsın ben ödeyim, deprem olsun ben yardım göndereyim onlar yapmalasın.... onların kendilerinden başka düşündükleri yokki...
    öyle olsa gelen yardımları yağmalamazlar, arbede cıkarmazlar.... herhangi bir yerden alış-veriş yaparken satıcıların tipinden-konuşmasından vs nereli oldukları az cok belli oluyor....eğerki dogulu ise hiç bir şey almadan yoluma devam ediyorum....
    keşke bir de hakkariyi-diyarbakırı ters düz etse....
    eh be kardeşim yuh artık bir insan bir insanın ölmesini nasıl ister benim kuzenim şehit oldu ben senin kadar sert olamam tamam çoğunu sevmem ama insan be insan hepsi kötü değilya ben büyüklerimden düşeni kaldırcaksın diye örendim. ve doğu benim bakış açımdan budur düşüni kaldırcaksınki düşünce oda sana yardım etsin. düşene tekme atmak insanım diyene yakışmaz.
    Asayiş berkemal

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanoğlu en vahşi hayvandan bile vahşi, merhametsiz olabiliyor! Her milletten çıkıyor böyleleri, kimi "deprem oldu oh gebersinler" diyor kimi "baskın yapıldı asker öldü, oh gebersinler" diyor. Aralarında bence hiçbir fark yok hatta aynı amaca hizmet ettiklerini bile bilmiyorlar. Önemli olan bu fanatik, kafatascı zihinleri azaltmak. Eğer depremde elini uzatır insanlığını yaparsan daha az şehit vermeye başlarsın, daha az şehit verdikçe yardım elini rahat uzatır, bölgeyi daha çok kalkındırırsın.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    shoplamak mı, sayfanın kendisi burda
    http://www.facebook.com/HerBijiGundiler?sk=wall
    Tok olan alemi tok sanır. Aç olan alemde ekmek yok sanır.
    Lâ Edrî

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler