Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

B RH + Trombosit Acil (Çapa)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    güncel ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Güncel ...........
    öğleden sonra bende gidiyorum

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı mgu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güncel ...........
    öğleden sonra bende gidiyorum
    Valla ne diyeyim helal olsun
    Gitmeden önce bir telefon açıp son durumu öğrenin isterseniz, ne olur ne olmaz diye.

Yanlış hatırlamıyorsam düm 10 trombosit ihtiyacı var diye duydum belki bir değişiklik vardır.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Güncel..........

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Az önce telefonla görüştüm, Saltuk'un babası şuan çapa da, kan(trombosit) verecek arkadaşlar çapaya şu saatlerde giderlerse faydalı olacaktır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:00 ----------

Az önce Emin aradı, Çapa'daymış, şuan trombosit tamammış, akşama lazımmış, Emin akşam tekrar gidecek, sanıyorum bu trombositin taze taze alınması gerekiyor, yoksa şimdi alıp akşamki ihtiyaç için saklarlardı...

Neyse cehalet başa dert, Çapa'ya gidecek arkadaşlar akşam giderlerse faydalı olacak şu saatlerde gitmenin bir anlamı yok.

Duyarlı herkese tekrar teşekkürler.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Tekrar geçmiş olsun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Saltuk için trombosit vermeye giden arkadaşlar, o an trombosit ihtiyacı yoksa veya damarınız inceyse boşa gitmiş olmayacaksınız zira bir başka hastamızın daha acil olarak aynı kana ihtiyacı var...

http://www.motosiklet.net/forum/acil...ml#post1985550

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aYe;

çok teşekkür ederim...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Saltuk'un iç kanaması durmuş, trombosit ihtiyacı şuan için yoktur.

Doktorlar kan pıltılaşmayacağı için risk almak istemiyorlar yani ameliyat olmayacak platik takılmayacak, bir şekilde parçalığı kırığı alçıya alacaklarmış.

Taburcu olduktan sonra başlığın kitlenmesi için bilgi veririm, şimdilik taburcu olana kadar başlık açık kalsın ama tekrarlıyorum şuan için her hangi bir ihtiyaç yok.

Kanı Brh+ olan arkadaşlar;
    http://www.motosiklet.net/forum/acil...ml#post1985550
    bu kardeşimize yardımcı olsunlar, dün telefonla görüşmüştüm, her ne kadar detay bilmesemde ailesinin ses tonundan durumun hayati olduğu belliydi.

Vicdan sahibi tüm arkadaşlara, zahmetlerine tekrar tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    HonDa
    ben şu an evdeyim yatağımdan bu yaziyi yaziyorum tek elimlel yazmak hele sol elle yazmak ne kadar zormuş ya :D kan veren arkadaşlara çok teşşekür ederim son gökhan abi topicgi actığın için çok saol murat abi seni çok seviyorum biliyorsun yarrdımlarından dolayı çok ama çok saol hastaneye kadar geldin abi şim benim duruma gelince 9 gün sonra yeniden kan değerlerime bakılacak ve ona görebir değerlendirme yapılacak sağ kolunumada bakılacak nasıl kaynamış diye çünkü şuan kırık bir şekilde ve mudale edemıyorlar belki iç kanama olur ve durduramayız diye kan değerlerim normal olursa koluma platintakilacak iç kanamalarım şuan takipte 10 gün boyunca her gun kan alınacak ve test yapılacak eve hergun bır hemşire geliyor kanınımı alıyor diğer iç kanamlar ise durdu şuan için bir şey umarım olmaz kaburgamda kırık için sadece dinlemem lazım başka bir şey yapamıyorum.Herkesten allah razı olsun şuan iyiyim allah'a çok şükür allah kimse böyle bir kaza yaşatmasın bütün m.t ailesine çok teşekkür ederim
    .....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Batuhan_82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şu an evdeyim yatağımdan bu yaziyi yaziyorum tek elimlel yazmak hele sol elle yazmak ne kadar zormuş ya :D kan veren arkadaşlara çok teşşekür ederim son gökhan abi topicgi actığın için çok saol murat abi seni çok seviyorum biliyorsun yarrdımlarından dolayı çok ama çok saol hastaneye kadar geldin abi şim benim duruma gelince 9 gün sonra yeniden kan değerlerime bakılacak ve ona görebir değerlendirme yapılacak sağ kolunumada bakılacak nasıl kaynamış diye çünkü şuan kırık bir şekilde ve mudale edemıyorlar belki iç kanama olur ve durduramayız diye kan değerlerim normal olursa koluma platintakilacak iç kanamalarım şuan takipte 10 gün boyunca her gun kan alınacak ve test yapılacak eve hergun bır hemşire geliyor kanınımı alıyor diğer iç kanamlar ise durdu şuan için bir şey umarım olmaz kaburgamda kırık için sadece dinlemem lazım başka bir şey yapamıyorum.Herkesten allah razı olsun şuan iyiyim allah'a çok şükür allah kimse böyle bir kaza yaşatmasın bütün m.t ailesine çok teşekkür ederim
    Sağol kardeşim, hadi tekrardan çok geçmiş olsun.

Delerim.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı Batuhan_82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun arkadaşım.Acil şifalar diliyorum.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Canım benim geçmiş olsun tekrar tekrar..
    Yapacağımız bişi olusa yada evde sıkılırsan falan burdan yaz bi topiik açiyim sizin eve
    Müsait bi ara da yaz bakalım nasıl oldu kaza 2,70 le bariyere girdi falan diyolar doğrumu
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Çok geçmiş olsun , benim de kanım durmuyor kan vermem de yasak Allah acil şifalar versin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım benim geçmiş olsun tekrar tekrar..
    Yapacağımız bişi olusa yada evde sıkılırsan falan burdan yaz bi topiik açiyim sizin eve
    Müsait bi ara da yaz bakalım nasıl oldu kaza 2,70 le bariyere girdi falan diyolar doğrumu
    Yok abi olay şöyle olmuş;

Her SS kazasında olduğu gibi Saltukçum bi kere tamamen masum.

Saltuk Levent'ten Maslak istikametine kız gibi kullanarak seyir halindeyken, karşı yönden gelen akkollü bir viraj ve aşırı hızlı bir bariyer yağışında etkisiyle kontrolden çık, sen gel Saltukumun motoruna vur, olacak iş değil.

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    tekrar geçmiş olsun...allah birdaha kaza bela yaşatmasın...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Motosikleti
    nexus 250i
    Çok geçmiş olsun.

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum...
    HAYATLA DALAŞMA :)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Allah acil şifa versin.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi olay şöyle olmuş;

Her SS kazasında olduğu gibi Saltukçum bi kere tamamen masum.

Saltuk Levent'ten Maslak istikametine kız gibi kullanarak seyir halindeyken, karşı yönden gelen akkollü bir viraj ve aşırı hızlı bir bariyer yağışında etkisiyle kontrolden çık, sen gel Saltukumun motoruna vur, olacak iş değil.

Ben diyorum abi, sokaklara özellikle virajlara içki şişesi atmayın..!
    Bariyerler de litrelik maşallah.. Tam gazzz
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler