Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

pist motosikleti ile trafikte gazlamak

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ben viyananın dediklerine katılıyorum...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HENÜZ YOK
    Konu öyle bir yere geldi ki..Konunun başalarında yaptığım açıklama şu idi
    bakınız

ancak şimdi konu kendini bilmezin eline bu yüksek cc motorlar geçerse ne olacak odu...
    Çevremde kime motor alacağımı söylesem delimisin deyip yüzünü asıyor sanıyorlarki deli dana olacağım.Büyük bir ön yargı var toplumda.
    Ben 125 cc motoru bile almak için kılı kırkyarıp araştırırken hesap yaparken.Kimileri parayı bastırıp (söz meclisten dışarı) şak diye bu motorlara binip yaptıkları ile kuralları alt üst edip motorculuğun felsefesine etiğine aykırı davranıp,diğer kullanıcılarıda zan altına sokuyor ise gerçekten durum kötü...
    oysaki bende sanardım ki yüksek cc li motorlara binen insanlar bu işe temelden mopedlerle 125 liklerle başlayıp zamanla motoruna sınıf atlatan insanlar diye düşünüyordum.
    Demekki 103 spx e binipte egzost deldiren.Haberlere bile konu olan selenin üzerine yüzüstü yapıp arabalarla yarışan(103 spx ile) zihniyetbu sınıfada karışmış.
    Kurunun yanında yaşta yanıyor demekki..
    Fakat buna yapılacak birşey yok malesef.Konuyla ilgili devlet kurumları kontrollerini sıklaştırıp iyi sürücü ile otoyol magandasını ayırt etmedikçe bizlerde sizlerde bu damgayı yemeye devam edeceğiz.
    zorbey

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  konu dışı yazışma kural 1.2.20.MT forumlarında konuyu amacindan saptıran veya konuyla alakasız mesajlar atılamaz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)