Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik Markaları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkesin en büyük önemi gösterdiği ve göstermesi gerektiği konu bildiğiniz üzere lastiklerimiz. Bu konuda çok hassa davranmaya çalışıyorum, ancak araştırıken gördüğün fiyatlar yüzünden daha da hassaslaşarak ağlamaklı oluyorum. Benim kara kaçanın arka lastiği 290, ön lastiği 210 tl. Bu ne kardeşim bu paraya arabaya 4 lastik birden alınır hatta birde stepne alınır yedek olarak. Bütün bunları araştırıken Good Year' ın alt markası olduğunu öğrendiği Sava marka bir lastik buldum. Bunu daha önce kullanmış olan veya hali hazırda kullanan birileri varsa bilgilerini benimle paylaşırsa sevinirim. Yol tutuş, asfalt ve bozuk yoldaki performansı, frenlemedki başarısı v.s.

Şimdiden paylaşacağınız bilgiler için teşekkür ediyorum.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    naproksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp
    söylediğin markayı duymuştum ama hiç kullanmadım, o yüzden bu konuda birşey yazamıycam. Ama sana söyle yardımcı olabilirim Bandırma'dan Eriş lastiğin telefonunu vererk. Arayın size yardımcı olacaktır...
    0 266 7152000
    Africa Twin
    lntoftheotherworld.blogspot.com

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Arkadaşın vespada vardı Vespada iyidi ama senin motorun f650 ona göre iyimidir bilmem
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçen gün de aynı marka üzerinde aynı konu açıldı.
    good year bayileri yardımcı olamıyor mu acep

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:55 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ka-lastik.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:05 ----------

ayrıca good year bayiileri mersinde türkçe bilmiyor ve sava markayı hiç duymamışlar
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben aldım dostum bu marka lastikten.

Yukarıdaki linkteki lastiği aldım CBF250 için, MC-32 olması lazım.

Şimdilik gayet memnunum, fakat şunu da belirteyim, önceki lastiğim 4 yıllık Pirelli MT75 ve ben motora yeni başladım.

Eğer İstanbul'daysan bir ara gelip deneyebilirsin bakıp inceleyebilirsin lastikleri. Yine forumdan savaş abi de cross motoru için bu markayı kullanıyordu.

Aldığım bayii de Good Year fabrikasında üretildiğini, Slovenia malı olduğunu söyledi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 ----------

http://eu.goodyear.com/tr_tr/goodyear/brandhistory/

En alt paragrafta Dunlop Sava Kelly Fulda gibi lastikleri de ürettiği yazıyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

@yürekçe

Motosiklet için alacaksan Yamaha Kardeşler'e sormanı tavsiye ederim. Hem türkçe biliyorlar hem de bu markanın motosiklet lastiklerini Türkiye'ye getiren firma.

www.motoliz.com'da adres telefon bilgilerine ulaşabilirsin. Son derece yardımsever ender firmalardan biri bence. Nakit alırsan da güzel indirim yaparlar ;)

mgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkesin en büyük önemi gösterdiği ve göstermesi gerektiği konu bildiğiniz üzere lastiklerimiz. Bu konuda çok hassa davranmaya çalışıyorum, ancak araştırıken gördüğün fiyatlar yüzünden daha da hassaslaşarak ağlamaklı oluyorum. Benim kara kaçanın arka lastiği 290, ön lastiği 210 tl. Bu ne kardeşim bu paraya arabaya 4 lastik birden alınır hatta birde stepne alınır yedek olarak. Bütün bunları araştırıken Good Year' ın alt markası olduğunu öğrendiği Sava marka bir lastik buldum. Bunu daha önce kullanmış olan veya hali hazırda kullanan birileri varsa bilgilerini benimle paylaşırsa sevinirim. Yol tutuş, asfalt ve bozuk yoldaki performansı, frenlemedki başarısı v.s.

Şimdiden paylaşacağınız bilgiler için teşekkür ediyorum.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Selam arkadaş anladığım kadarı ile f 650 kullanıyorsun
    Benim araştırmalarıma göre metzeller orjinal lastikler geçen anes'ten aldığım fiyat ön arka 200€ idi
    Bilgine

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    600 cc. bir motonun yüksek hızlara çıktığını düşünürsek pirelli veya bridgestone veya michelin al bence...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepinize teşekkür ederim verdiğiniz adres ve telefonlarla bayram sonrası görüşüp fiyat performans olarak en uygun olduğunu düşündüğüm lastikte kara kılacağım.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler