Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Mersin - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    İzmir MT'den selamlar.
    Gültekin kardeşimizin yaptığı büyük seyahatin detaylı yazılarını bekliyoruz. Gezisinin Antalya-Mersin arasındaki kısmını ben de geçen hafta gerçekleştirmiş ve başlığımı fotoğraflarıyla birlikte site gezi yazılarına eklemiştim. Geçtiği güzergahın motosikletler için oldukça zorlu bir parkur olduğunu belirtmeliyim. Geçilen binlerce viraj başlarda zevkli gelse de günün sonunda ne kadar yorucu olduğunu farkediyorsunuz. Ama Gültekin taaa İstanbul'lardan kalkıp Türkiye'yi çapraz geçerek gerçekten büyük iş başarmış, helal olsun.

Bu arada önümüzdeki günlerde motosiklet.net'in sosyal konularda da nelere kadir olduğunu güzelce betimleyecek müthiş bir yazı geliyor inşallah.. Bizi bekleyin...
    Üç boyoz bir kola

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı _Yıldırım_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bazılarımız hala kask takmıyor gozlugun koruyacagını sanıyor
    gezgın 33 gıbı ana ne yaptımm ben ısım verıdımmm özur dılerımm
    Merhaba Kardeş Benim kask takmadıgımı nerde.gördün ki ??
    Bu arada carsamba sevgi kafe toplantıları ne oldu. Kimse bu konuda bişi yazmıyo...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    pazar günü yapraklı koy gezisi öneriyorum.tepkileri beqliyorum!
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sınavım beqlediğimden iyi geçti.ewe gelip sorularada bakınca iyi olduğunu anladım.iktisadi ve idari bilimler full gelir.belki puanımı yükseltmek için bir sene daha kalırım.ama bu düşük bi ihtimal....
    İnsallah istedigin bir UNİ gelir.
    Bir yıl daha kaybetmessin.

pazar günü yapraklı koy gezisi öneriyorum.tepkileri beqliyorum!
    Valla şimdiden bişi diyemem hersey cumartesi akşamı belli olur. Yaylaya cıkmazsak gelirim...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Kamyon altında kalarak rahmetli olan kardeşimiz öğretmen. Karnelerini verdikten sonra evine dönerken kırmızıda geçen kamyonun altında can vermiş. Allah rahmet eylesin. Eşine ve çocuğuna Allahtan sabır dilerim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyon altında kalarak rahmetli olan kardeşimiz öğretmen. Karnelerini verdikten sonra evine dönerken kırmızıda geçen kamyonun altında can vermiş. Allah rahmet eylesin. Eşine ve çocuğuna Allahtan sabır dilerim.
    Ögretmenimize Allahdan bol rahmet, Yakınlarına Sabır ve başsaglıgı, komyoncuya da herkese ders olacak nitelikte bir ceza diliyorum...
    Topragın bol olsun hocam..

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Kardeş Benim kask takmadıgımı nerde.gördün ki ??
    Bu arada carsamba sevgi kafe toplantıları ne oldu. Kimse bu konuda bişi yazmıyo...
    baba ıtıraz ermme gorduk dıyorsak gordukk kask yerıne cok guzel gozluk takıyordun çevık kunnetın oradan gectın babaaaaa hafta içi
    :pr:içimdekı sokaklardayım yanlız gezer hayallerım gelde bıtsın bu özlemın soyle sevdıgını yar ben öleyım:cat:

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben var ya sizin motorculuğunuzu esefle kınıyorum.....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim ortada kınanacak bişi yok...
    Olay gununu hatırladım fakat savunmamı buradan yapmıycam.
    Benim için tehlikeli olabilir......

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Abicim ortada kınanacak bişi yok...
    Olay gununu hatırladım fakat savunmamı buradan yapmıycam.
    Benim için tehlikeli olabilir......
    yaw arkadaşlar kalmayalım şu sıcakta mersinde.biyerlere gidelim nerdesiniz ya.
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    merhaba huceyn beni tandınmı sahilde konusmustık iki ybr li

Motosikleti
    CBF-150
    Merhaba Arkadaşlar. 21/06/2008 cumartesi gunu saat 14:40sularında kaza atlattım.
    Toroslar belediyesin önündeki ışıktan cıktım yolun solundan cavuşluya dogru ortalama 60-65 km hızla digerken, (Cavuşlu anıt kavsagına varmadan solda bi özel hastene var. O hastenede görevli bi hemşire) yolu en sagında karşıya gecemek için yürüyor. Hafif bir korna yaptım. Kız hiç etrafına bakmadan karşıya gecmek için hızlandı. Ben bu kez biraz daha uzun korna yaptım.. Kız yine saga sola bakmadan biraz daha hızlandı ve tam önüme geçti. Ben firenlere asıldım. Hemşireye carpmama 20-25 cm kala zor durabildim. Düşme tehlikesi atlattım... Neyseki arkamdan yakın takip eden arac yoktu.
    Hemşireye gelince İlk korna yaptıgımda trafik akış yonune bakarak biraz yavaşlasaydı hiç bir sey olmayacak tı. Hatta aynı hızla devam etseydi bile önünden daha rahat sekilde geçip gidebilirdim. Yada ikinci korna yaptıgımda oldugu yerde dursaydı yine bukadar olmayacaktı. Verilmiş sadakamız varmış derle ya Tam öyle oldu yani...
    Lütfen yayalar dikkatli olalım....

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı CRAZYYBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba huceyn beni tandınmı sahilde konusmustık iki ybr li
    tanıdım hocam.geçende bi topicte yazmıştım sana ama unuttum hangi topic olduğunu.buralara takılda görüşürüz yine

Merhaba Arkadaşlar. 21/06/2008 cumartesi gunu saat 14:40sularında kaza atlattım.
    Toroslar belediyesin önündeki ışıktan cıktım yolun solundan cavuşluya dogru ortalama 60-65 km hızla digerken, (Cavuşlu anıt kavsagına varmadan solda bi özel hastene var. O hastenede görevli bi hemşire) yolu en sagında karşıya gecemek için yürüyor. Hafif bir korna yaptım. Kız hiç etrafına bakmadan karşıya gecmek için hızlandı. Ben bu kez biraz daha uzun korna yaptım.. Kız yine saga sola bakmadan biraz daha hızlandı ve tam önüme geçti. Ben firenlere asıldım. Hemşireye carpmama 20-25 cm kala zor durabildim. Düşme tehlikesi atlattım... Neyseki arkamdan yakın takip eden arac yoktu.
    Hemşireye gelince İlk korna yaptıgımda trafik akış yonune bakarak biraz yavaşlasaydı hiç bir sey olmayacak tı. Hatta aynı hızla devam etseydi bile önünden daha rahat sekilde geçip gidebilirdim. Yada ikinci korna yaptıgımda oldugu yerde dursaydı yine bukadar olmayacaktı. Verilmiş sadakamız varmış derle ya Tam öyle oldu yani...
    hemşireyi dövmedinmi hocam

bende sizin motorculuğunuzu kınıyorum.hani mt liderimiz göremiyorum hiç
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBF-150

Yok dövmedim. Zaten kız azkaldı korkudan ölecekti. Tüm bu olanlardan sonra bile kız yine hiç sagına soluna bakmadan dogruca hastaneye gitti. Benim önümden öyle bi geçtiki cavuşlu yonunden bi araba geliyor olsaydı kesin onun altında kalırdı.. Kızı orta şiddetli bi şekilde uyardımm...

yaw arkadaşlar kalmayalım şu sıcakta mersinde.biyerlere gidelim nerdesiniz ya.
    benım her hafta gıttıgım yer bellı arslankoy gelen olurda agırlarımm
    :pr:içimdekı sokaklardayım yanlız gezer hayallerım gelde bıtsın bu özlemın soyle sevdıgını yar ben öleyım:cat:

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    tanıdım hocam.geçende bi topicte yazmıştım sana ama unuttum hangi topic olduğunu.buralara takılda görüşürüz yine

bende sizin motorculuğunuzu kınıyorum.hani mt liderimiz göremiyorum hiç

lider mi? ben de göremiyorum ve tanımıyorum. o kim?????

geçmiş olsun kardeş. dikkatli olmak ve korumalıkları eksik etmemek gerekir...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    [/COLOR]

lider mi? ben de göremiyorum ve tanımıyorum. o kim?????

geçmiş olsun kardeş. dikkatli olmak ve korumalıkları eksik etmemek gerekir...
    benim gönlümde sizsiniz
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Arkadaslar Az Once Işe Gelirken Bi Kaza Ile Karşılastım Motorcu Bi Arkadasımız Tanımıorum Ama Sanırım Hayatını Kaybetmişti Sabah Sabah Cok üzüldüm Allah Rahmet Eylesin :( Yerde Ole Kanlar Içinde Yatıordu Moralim Cok Bozuldu Allah Kimseye Göstermesin Bide Dikkat Ediyorumda Hep Kaza Yapanların Coğunda Kask Var Ben Kaskı Takınca Görüş Mesafemi Kısaltıor Ondan Dolayı Kazalar Cogalıyor Olabiirmi Sizce Hem Ses Duymada Sorun Oluyor Hemde Dikkati Dagıtıyor Bilmiorum Siz Nasıl Dusunuorsunuz

Lütfen Dikkat Edelim Arkadaslar Bu Aralar Cok Kaza Görüyorum Motor Hata Affetmiyor Biliyoruzki Motorun Kaportasıda Biziz Araba Gibi Bizi Koruyacak Hava Yastıgı Yok Sadece Korumalarımız Var

dun erenın orada motorunu yenıalmıs gemıs bırı vardı laf lafı actı kask konusuna geldı adam benım kask takmamın kıme ne faydası var dıye dusunuyor bu ınsan kask taksa ne olur takmasa ne olur bırde kask yattımmı etrafımı goremıyorum dıyor benım kaskı bır tak ondan sonra konus dedımm
    kendısındekı kask camı yok ıcındekı astarı dagılmıs ve kaymıss bunun la nasıl gorebılırsınkı kask takınca sadece gıdecegın yerı goruyorsunn aynalar ne gune duruyor bırazda dıkkkatlı oldunmu hersety tamamdır arkadaslar bence kassız motor kullanmanın hıc bır zevkı yokgozune toz kacar ruzgar gozlerını9 yasartır falan fınal kadı ıyı surusler

Motosikleti
    CBF-150
    Aslına bakarsanız benimde kaska alışmam kolay olmadı. Hem motor kullanmada yeniydim hemde kask kullanmada Bu sebeple alışmam biraz zor oldu... Ama artık alıştımm... Şimdi bi sorun yokk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler